Fototapety Obrazy Okleiny - do Mieszkania Domu Firmy

Baza 30 mln zdjęć
Fototapety i obrazy na ścianę
Wykonujemy wydruk dowolnych rozmiarów fototapet na zamówienie na każdym podłożu.

Nasze fototapety są wykonane z najlepszych materiałów, odpornych na zabrudzenia, mycie i inne niekorzystne czynniki. Co równie istotne jako jedne z niewielu na rynku, drukowane są na najlepszych materiałach ułatwiających przyklejanie oraz przy użyciu farb które są bezpieczne dla Twojego zdrowia

Zamawiając u nas fototapetę klient ma wpływ na rozmiar tapety oraz materiał na którym fototapeta będzie wydrukowana. Zmiana rozmiarów i materiału ma proporcjonalny wpływ na cenę. Klient wybierając wzór fototapety ma do wyboru 20 milionów zdjęć i grafik najlepszych projektantów na świecie. Można też wysłać do nas własne zdjęcie oraz dokonać konfiguracji wydruku.

TapetyXL - na ściany lub meble

TapetyXL - na ściany lub meble

Wykonywujemy obrazy

  • canvas – bawełniane podłoże imitujące płótno malarskie, które świetnie nadaje się do wykonania wszelkiego rodzaju obrazów naciąganych na krosno (ramę). Nasze obrazy są zawsze dodatkowo zabezpieczane warstwą werniksu, który oprócz ochrony nadaję zdjęciu niesamowitego nasycenia kolorów oraz połysk.

    Zadrukowane krawędzie obrazu powodują, że dekoracja idealnie nadaje się do bezpośredniego powieszenia na ścianę.
  • PCV – wydruki aplikowane na 4mm lekkim PCV dodatkowo zabezpieczone folią przed wycieraniem (rodzaj laminatu do wyboru przez klienta: może być błyszczący bądź matowy). Obrazy można przyklejać bezpośrednio do ściany lub zawiesić na niej. Można je również oprawić w stylowe ramy.

Obrazy są bardzo popularnym i lubianym elementem dekoracyjnym zarówno do domu jak i do firm bądź instytucji. Są też bardzo praktycznym nośnikiem reklamy. Wydruk można zrealizować z naszej bazy ponad 24 milionów zdjęć. Możemy również wydrukować obraz będący Państwa pamiątką z wakacji lub innego ważnego wydarzenia. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju obrazy łączone: tryptyki, pentatyki lub w dowolnej innej konfiguracji. Ich układ jest uzależniony jedynie od Waszej fantazji.

W zależności od wielkości wydruku obraz wysyłany jest w dwóch opcjach:

  • jeśli obraz jest w wielkości nie przekraczającej 100 cm x 70 cm wysyłany jest w całości, naciągnięty na ramę,
  • jeśli obraz jest większy aniżeli 100 cm x 70 cm wysyłany jest w postaci do samodzielnego naciągnięcia (osobno rozłożona ramka i osobno płótno),
  • maksymalny wymiar obrazu na PCV nie może przekroczyć 150x70 cm.

Nasze wydruki zawsze są solidnie zapakowane. Płótno zawinięte jest w folię bąbelkową, chroniącą je przed uszkodzeniem. Dodatkowo całość zapakowana jest w tekturę i folię stretch. Zestawy do samodzielnego montażu przesyłamy w grubej, tekturowej tubie. Zamówione wydruki wysyłamy do Państwa za pośrednictwem kuriera UPS lub DPD. Okres realizacji zamówienia to maksymalnie 5 dni roboczych od dnia jego złożenia.

TapetyXL - na ściany lub meble

TapetyXL - na ściany lub meble

TapetyXL - na ściany lub meble

TapetyXL - na ściany lub meble

TapetyXL - na ściany lub meble

Pozostałe

Produkujemy także na zamówienie naklejki na ściany lub meble

Wykonujemy zadruk poliweglanu i pleksi metodą UV

TapetyXL - na ściany lub meble
Dopasuj kolor ściany A, B, C do tapety
×