Fototapety Obrazy Okleiny - do Mieszkania Domu Firmy

Baza 30 mln zdjęć
Fotomozaika
Jako jedyni w Polsce wykonujemy fotomozaiki szklane wydrukiem dowolnej fotografii.

Mozaiką można wyklejać powierzchnie obłe jak filary, wnęki. Główne zastosowanie mozaiki to miejsca gdzie np. z powodu wilgoci normalna tapeta nie ma zastosowania. Wydruk wykonany jest od spodu mozaiki co powoduje, że jest całkowicie bezpieczny przed wodą, szorowaniem i innymi trudnymi warunkami użytkowania.

TapetyXL - na ściany lub meble

Wykonujemy również wydruk na płytkach ceramicznych, glazurze, terakocie, kafelkach i gresie. Wydruki są odporne na wodę i mycie. Daje to możliwość doskonałego zastosowania w kuchniach, łazienkach, gabinetach.

TapetyXL - na ściany lub meble
Mozaika szklana - dowolne zdjęcie w mozaice szklanej.

Wykonujemy mozaikę szklaną z dowolnym zdjęciem umieszczonym pod szkłem. Poszczególne części mozaiki mają format plastra na folii transportowej o rozmiarze 30x30cm. Zalecamy klejenie naszych mozaik neutralnymi klejami montażowymi do luster. Mozaiką można wyklejać powierzchnie obłe jak filary, wnęki. Główne zastosowanie mozaiki to miejsca gdzie np. z powodu wilgoci normalna tapeta długo nie wytrzyma. Rozmiar szkiełek mozaiki 2,5 x 2,5 cm. W projekcie należy przewidzieć rozmiar szybek i fug by nie mieć problemu z przycinaniem tak małych elementów. Klejenie przeprowadza się normalnie jak glazurę 30x30cm z zachowaniem fugi 2mm przy dokładaniu kolejnych plastrów. Po przyklejeniu - najlepiej po 2-ch dniach ściągamy z wierzchu mozaiki folię transportową, czyścimy acetonem z resztek kleju po folii powierzchnię szkła, fugujemy dowolnym kolorem fugi.

Czas wykonania zlecenia wynosi około 3-4 tygodnie.

Koszt 600zł m.kw. - klej montażowy w cenie.

TapetyXL - na ściany lub meble
TapetyXL - na ściany lub meble
TapetyXL - na ściany lub meble
Drukowane witraże
Do naszej najnowszej kolekcji wprowadziliśmy nadruki bezpośrednio na szkle, (również w szybach laminowanych), materiałach typu poliwęglan, pleksi itp.

Wspaniałe zastosowanie mają robione przez nas wydruki na szkle zwykłym, szkle bezpiecznym, poliweglanie i PCV. Są trwałe na promieniowanie UV, odporne na warunki atmosferyczne i co najważniejsze wyglądają jak prawdziwy witraż, choć kosztują znacznie mniej.

Dopasuj kolor ściany A, B, C do tapety
×